De verhuiswagens waren op tijd en we waren zeer aangenaam verrast met de klantgerichtheid en vriendelijkheid van de verhuizers. Wat ons opviel was dat alle spullen die kwetsbaar waren, werden gewikkeld in folie of noppenfolie. Alle foto’s werden in speciale dozen gepakt en ook voor de TV was een speciale doos mee.
Hans , Oosthuizen
Hans, Oosthuizen
In de laatste weken van het jaar 2012 hebben wij de verhuizing uitgevoerd voor de gemeente Schagen.
Dit betrof het samenvoegen van de 3 gemeentehuizen Schagen, Tuitjenhorn en Schagerbrug.
Praktisch en flexibel als we zijn, en met een geolied team van ervaren mensen is ook dit project naar volle tevredenheid van de opdrachtgever uitgevoerd.
Graag verwijzen wij u dan ook naar onderstaande brief met deze inhoud :
Mondial de Graaf Verhuizingen & Opslag heeft voor de nieuwe gemeente Schagen de verhuizing uitgevoerd.
Voor de gemeente Schagen sloot er één gemeentehuis en waren er veel interne en externe verhuisbewegingen.
Ook het archief en de kunst moest verhuisd worden.
In het korte tijdsbestek heeft Mondial de Graaf dit project succesvol voor ons uitgevoerd.
Met name het persoonlijke contact, flexibiliteit, de vaste contactpersonen per locatie en de korte lijnen
maakt dat wij terugkijken op een goede samenwerking en een hele fijne verhuisperiode.
Bedankt Mondial de Graaf Verhuizingen & Opslag !
Maaike Ligthart, Schagen
Vooraf
Plezierig gesprek met vertegenwoordiger op locatie om duidelijk te maken wat de bedoeling is en de te verhuizen materialen in kaart te brengen. Daarna offerte en voorwaarden in goede orde ontvangen, planning besproken en aandachtspunten. Mogelijkheid om verhuisdozen al op locatie te krijgen en zelfs na telefonisch contact nog extra levering geweest. Afspraken gemaakt over wie op welke locatie contactpersoon zou zijn, zowel van de Graaf als van de Waerden.
Uitvoering verhuizing
Duidelijk overleg op de dag zelf, wie doet wat, hoe houden we contact, tussentijds bijstelling. Plezierige verhuizers met begrip voor de doelgroep, voldoende verhuizers. Zorgvuldige uitvoering van de werkzaamheden, extra ‘klusjes’ voor cliënten gedaan, zoals bijv. de tv inregelen. Aan het eind van elke verhuisdag kort sluiten of het goed verliep en of er nog aandachtspunten waren. Voor vertrek gevraagd of het echt ok was op deze manier en of het naar tevredenheid was afgerond. Afspraken gemaakt over het ophalen van de verhuisdozen.
Evaluatie
Telefonische evaluatie achteraf, De Waerden met bewoners en medewerkers geëvalueerd, volle tevredenheid.
Al met al een plezierige samenwerking, goed voorbereide verhuizing, plezierige mensen en tevreden klanten!!
Jet Vos, projectmedewerker, Texel